wtorek, 1 stycznia 2013

Gold wykres daily czyli moje zagranie 'short' na złotku.

złoto daily wykres

Jako że nie przepadam za graniem na złocie to nie często na nie zaglądam ale czasem coś na dłuższy czas próbuje zagrać i właśnie takie coś mi wyszło że może dać zarobić . Żółte linie okolice wejscia w shorta najlepiej by było w pobliżu 1700 i więcej, czerwona linia to miejsce obrony stop loss 1755 i realizacja zysków 1546-1472 najlepiej po kawałku. Czas to zapewne długie tygodnie ale tak jak pisałem wcześniej złoto wolę na dłuższą chwile analizować, zobaczymy co mi z tego wyjdzie ;)

Korzystając z okazji: Szczęśliwego Nowego 2013 Roku  dla wszystkich :-)

update 20.01


Drugie podejscie do okolic wejscia w mojego shorta tym razem jest szansa że 1700 zostanie naruszone ale dla mnie to lepsza mozliwosc wejscia w S. Istotne bedzie zachowanie ceny w tym rejonie 1700 a kolejny spadek w rejon 1650 moim zdaniem bedzie potwierdzał moj scenariusz o dalszych spadkach.

update 15.02
gold wykres dzienny

Teraz jest trudny moment gdyż cena złota może spadać dalej jak i odbić się tworząc coś na kształt potrójnego dna i teoretycznie powrót tym razem do okolic 1700 mógłby bardzo zanegować moją wersje co do głębszych spadków.

2 komentarze:

  1. Złoto ma byc w tym roku najkorzystniejszym obiektem do inwestycji. Pozostalo nam myslec ile go kupic, i jaki formularz PIT do wypełnienia sie zaopatrzyc. Ciekawe jak traktuja urzedy skarbowe przedsiebiorcow inwestujacych na gieldzie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Zdecydowanie złoto wydaje się dobrą opcją na inwestycje w tym roku. Teraz pytanie sztabki czy złote monety nbp? A może jeszcze jakieś kruszce ;)?

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...