piątek, 9 stycznia 2015

Wig20 zagranie na spadki

wig20 tygodniowy

Po tym jak złotówka dostaje popalić ostatnio nie liczyłbym na wybicie górą z tego trendu bocznego który mamy tylko raczej na spadki naszych indeksów i właśnie taką sobie otworzyłem pozycje na "wig20"

-pozycja to sell po 2340.5 sl wstępnie 2470 ale będę go obniżał w miarę możliwości  a TP powiedzmy okrągłę 2000pkt. nie wykluczam lekkiej modyfikacji +- kilka dziesiąt pkt. w zależności od sytuacji rynkowej
 słabość naszej giełdy wróży że okazja do zakupów tanich akcji dopiero przed nami ;)


13 komentarzy:

 1. Witam,

  Być może będzie tak, jak Pan to widzi, ale nie wydaje się Panu, że przy tak słabej złotówce możliwe jest wejście kapitału z zewnątrz i podniesienie naszego WIG 20 na przykład na 2600?

  Pozdrawiam życząc sukcesów w 2015 roku
  Artur

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam Panie Arturze miło znowu Pana gościć w komentarzach :)
  Co do złotówki to skąd wiadomo że już jest tanio równie dobrze kapitał zagraniczny może czekać na 4zł za 1usd niestety my nie wiemy co oni myślą możemy tylko spekulować. Co do samego zagrania to jak najbardziej możliwe jest że znowu pojedziemy w górę dlatego obowiązkowy SL musi być aczkolwiek wszystko mi podpowiada że jednak bedziemy kontynuować spadki w rejon 2000pkt (jakaś szybka akcja ala 2011)
  Pozdrawiam i życzę również dużych sukcesów w 2015r.

  OdpowiedzUsuń
 3. Is it true that people who do either forex analysis or KLSE stock analysis, or any other stocks analysis are getting more profit than investing in trading.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dawno nic sie nie dzieje... :(

  OdpowiedzUsuń
 5. Prawda, szkoda bloga, ale przecież każdy ma swoje życie - rozumiem, że autor nie miał czasu na pisanie, niemniej wielka szkoda, że posty już się nie pojawiają.

  OdpowiedzUsuń
 6. Autor wspominał może o powrocie do cyklicznego pisania?

  OdpowiedzUsuń
 7. Nigdy nie jest za późno na ponowne wybicie, więc trzeba liczyć na to że nie długim czasie sytuacja do inwestowania będzie lepsza.

  OdpowiedzUsuń
 8. Na inwestowanie jest zawsze dobry moment czy są spadki czy wzrosty ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Szkoda, że blog już nie jest prowadzony, bardzo lubiłem te zestawienia które tworzyłeś. Teraz ciężko o tak dobrą i sprawdzoną wiedzę finansowo-giełdową. Ratuje się innymi blogami jednak to nie to samo.

  OdpowiedzUsuń
 10. Inwestowanie to ciężka i ryzykowna praca, zazwyczaj jednak się opłaca.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Opłaca się o ile mamy odpowiednią wiedzę i wiemy w co zainwestować nasze fundusze. Ryzyko jest zawsze i od tego się nie ucieknie.

   Usuń
  2. Z tą opłacalnością to bym się tak mimo wszystko nie rozpędzał. Z grą na giełdzie bywa różnie, trzeba posiadać stalowe nerwy aby wytrzymać tempo jakie tam panuje. Nie każdy jest do tego stworzony.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...