poniedziałek, 28 maja 2012

Dziennik Spekulanta: Eur/usd powtórka ze stycznia ? mocno ryzykowna spekulacja ;-)

Czy będzie powtórka ze stycznia ? mocne zakupy na samym dnie ,obrona linii trendu biegnącego aż od 2002 roku? To tylko spekulacja ale ciekawe czy najwięksi - instytucje, banki ,grube ryby ;) pod to zagrali(ją) bo tylko tak możemy się odbić z tego dna. Jeśli nie to pewno dopiero 1.20 nas zatrzyma.


3 komentarze:

  1. "Jednym z milionowych kroków na drodze do sukcesu jest oduczenie się prób kupowania dołków czy sprzedawania szczytów – te kilka procent ceny jest nieodmiennie najdroższą częścią całej akcji. Gdyby zliczyć, ile milionów dolarów kosztowały inwestorów próby łapania dołków czy sprzedaży szczytów, to można by za te pieniądze śmiało rozwiązać problem głodu na naszej planecie – i to na kila dekad." - Wspomnienia gracza giełdowego, Edvin Lefevre ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie zgodze się , to tak samo jakby wejsc z trendem pod jego koniec też narażamy sie na szybki odwrót (np: realizacja zysków) ale mając odpowiedni stop loss i tu i tu mamy wszystko pod kontrolą oczywiście kluczową kwestią są umiejętności (doświadczenie,psycha itp.) i najwazniejsze risk to reward przynajmniej 2:1 lub nawet 3:1 to jest podstawa robienia trejdów.

    OdpowiedzUsuń
  3. eToro is the most recommended forex broker for newbie and pro traders.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...