wtorek, 12 sierpnia 2014

EURUSD zanikająca zmienność sugeruje mocne wybicie w jedną ze stron (wykres)

eurusd daily
edek fale Eliotta

Nadal nie daję mi spokoju ta paplanina medialna o mocnym dolarze w porównaniu z tymi spadkami na edku którę są obecnie coś jest nie tak. Zanikająca zmienność sugeruje mocne wybicie dla cierpliwych lepiej poczekać i zobaczyć w którą ze stron jednak nastąpi ruch choć ja sugerował bym jednak kierunek 1.4.
Od lipca 2012 trend wzrostowy a obecna korekta nawet jeszcze nie dotarła do zniesienia 38.2% fibo tego ruchu co absolutnie nie wyklucza powrotu do 1.4 ! a w mediach każdy analityk tylko dolar i dolar aż jestem ciekaw czy będę miał racje :)

update: poprawione fale w nowym poście na temat eurodolara

3 komentarze:

  1. Ciekawa analiza ale nie zgadzam się. Po dzisiejszym odczycie ZEW ( 8,6 przy prognozie 18) inwestorzy boją się recesji w Niemczech. Naturalnym jest, że osłabi to EUR.

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie zgodzę się bo zawsze może się okazać że "to" już jest w cenie. Dużo zależy jak się eurusd zachowa przy nowych minimach bo ewidentnie widać że nie chcę kurs zanurkować (brak podaży albo spory popyt) Część analityków liczy na korekcyjne odbicie z obecnych minimów lub nowego dołka ja pójdę o krok dalej i wysnuje wniosek że jeśli się tak stanie to będzię to koniec korekty abc i atak na ostatni szczyt chyba z maja. Czas pokaże czy miałem nosa ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. eToro is the best forex broker for new and professional traders.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...