niedziela, 14 września 2014

Złoto zmierza do dolnego ograniczenia trójkąta przy 1180, jaki zasięg jeśli wybije ?

gold wykres tygodniowy

Analiza techniczna mówi nam że jeśli nastąpi wybicie z takiego trójkąta to zasięg jest podstawą tegoż trójkąta na oko wychodzi mi poziom w rejonie 930$. Kluczowym momentem powinno być wsparcie 1180 czyli rejon ostatnich dwóch dołków. 
Oczywiście teoretycznie może nastąpić odwrót ze wsparcia do górnego ograniczenia trójkąta i próba wybicia górą ale to dopiero jak się pojawią oznaki to wtedy policzymy zasięg.

6 komentarzy:

 1. moim zdaniem pod koniec trójkąta poleci ostro w dół i przebije poprzednie minima

  OdpowiedzUsuń
 2. jak najbardziej mozliwe ale na wiielkie wodospady bym się nie nastawiał na tych poziomach jeszcze raczej pomału do celu

  OdpowiedzUsuń
 3. Czyli zaliczasz to jeszcze za korektę a nie za odwrócenie trendu ?

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam,

  Na początku gratuluję gospodarzowi trafnego spojrzenia na rynek, bo jako jeden z nielicznych przewidywał spadki na złocie, gdzie to na innych blogach wieszczyli nawet 1500 USD za uncje. Zaznaczę przy tym, że miałem podobne spojrzenie do gospodarza na temat złota. Różniliśmy się tylko tym, że moim zdaniem złoto jest skorelowane z parą EUR/USD.
  Wydaje się, że zarówno na złocie, tak i na EUR/USD mamy silną strefę wsparcia. I jaki trend będzie na złocie w przyszłych miesiącach okaże się po sile nadchodzącej korekty.

  Pozdrawiam
  Artur

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak muszę przyznać Panie Arturze że lekka korelacja gold i e/u miała miejsce oba spadały ;) natomiast to wcale nie znaczy że cały czas tak będzię wręcz uważam że na e/u nie długo zrobi się korekta lub nowy impuls a złoto nadal bedzie spadać z malutkim lokalnymi korektami.
   Czas pokaże.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...