piątek, 6 lipca 2012

EUR/USD czy nastąpi odbicie w okolicach dołka z 1 czerwca ?


Czy wyrysuje się coś na kształt podwójnego dna (możliwe nawet bardzo że zostanie przebite dno z 1 czerwca) żeby tak mogło się wydarzyć kurs eurodolara musi najpierw spaść do dołka z 1.06 co sie obecnie dzieje ewentualnie go pogłębić według mnie nowy low musiałby być między 1.2230-1.2250 i jeszcze dziś zawrócić najlepiej ze 100p wtedy moglibyśmy mówić że jest duża szansa na mocne odbicie i na być może wzrosty przez kilka tygodni.

update 07.07
Nastąpiło tylko lekkie odbicie w piątek ale jest to jakiś plus dla strony popytowej że nie było jakiejś paniki przed weekendem być może kluczowa okazje się sesja azjatycka po otwarciu rynku w niedzielę spodziewam się jeszcze niewielkiego pogłębienia dołka i odbicia to będzie sygnał że cały ten ruch spadkowy od początków maja ma szanse się zatrzymać. Oczywiście mocniejsze pogłębienie dołka lub brak ewentualnie słabe odbicie będą negować taki scenariusz.

update 11.07 eurodolar wykres h1

Póki co żadnych większych objawów odbicia więc spodziewam się  głębszego zejścia nawet poniżej 1.22
a scenariusz z niedługim odbiciem w/g mnie nadal aktualny.

update 11.07 after fomc
Gdyby nastąpił gwałtowny spadek eur/usd możliwe było by również gwałtowne odbicie co moim zdaniem zakończyło by na jakiś czas trend spadkowy na edku. Jak będzie czas pokaże to jest tylko jedna z możliwych hipotez jak dla mnie ta najbardziej prawdopodobna.

1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...