sobota, 22 marca 2014

Małe podsumowanie weekendowe po 10 dniach walki ;) ...

otwarte pozycje

Tak się zastanawiałem czy w ogóle robić  ten wpis czy może dopiero jak pozamykają się pozycje i pojawią się jakieś wyniki bp póki co dopiero jedna zakmnięta na SL transakcja z w.20 ze stratą 80zł reszta wszystko otwarte pozycje

zagranie nr:2  strata na w.20 -80zł


Chciałbym napisać że wszystko idzie zgodnie z planem ale niestety tak do końca nie jest bo powinienem stracić jedną pozycje na eur/usd gdzie był ustawiony sl 100p figurę niżej a przestawiłem go na 150p i otworzyłem drugiego longa na eur/usd gdzie teoretycznie słusznie by było otwierać kolejną pozycje gdy ruch idzie w zakładanym kierunku a nie odwrotnie (nie którzy na to chyba mówią uśrednianie) więc tu nie zachowałem się tak jakbym chciał tego a i jeszcze mogłem wcześniej przestawić sl pierwszej pozycji na edku na BE co uchroniło by mnie przed dylematem przestawiania sl. 

Z dobrych wiadomości to to że grubo weszła pozycja na złocie ustawiony sl na małym plusie :) druga pozycja też zaczyna już zarabiać ale zaczekam na mocniejszy spadek z przestawieniem sl co by nie zostać wybitym na przypadkowym ruchu. 
Pozycje na w.20 praktycznie cały czas na malutkim plusiku co tylko utwierdza mnie w przekonaniu że dołek powinien zostać wybroniony a po jakimś mocniejszym ruchu w górę stop lossy zostaną przestawione na plus. 
Wygląda na to że największe zagrożenie płynie ze strony e/u dwie pozycje obie na minusie duże stop lossy mogą zabrać dużą część konta na tą chwilę sl są na jakieś -450zł i -300zł to więcej niż mam zysku(niezabezpieczonego) na golds. Dalsze spadki eurodolara negują mój scenariusz wzrostowy gdyż już teraz jesteśmy na pograniczu Przydałby się jakiś weekendowy dobry news który spowodowałby jakąś lukę hossy i na edku i na akcjach w usa bo ogólnie panuje raczej nastawienie niedźwiedzie i te moje pozycja raczej są w opozycji do większości graczy (takie mam odczucie z tego co obserwuje i czytam) 

4 komentarze:

 1. masz za duzy M:M ja mam na koncie nieco ponad 3000 a gram 0.04l,musisz zmniejszyc M:M bo dlugo nie pociagniesz

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. niestety trochę się z Tobą zgodzę, dużo ryzykuje zbyt duża część kapitału w grze jest muszę pomyśleć trochę nad tym

   Usuń
 2. tp i sl tez są olbrzymie!! w środku tak wielkiego ruchu mozna wyciadnac więcej mnieszych...wiem co mowie bo tez gralem juz na takich duzych parametrach i wyniki były mierne..na mniejszych ruchach jest latwiej ,szybciej i bez takich nerwow,przemyśl to!!

  OdpowiedzUsuń
 3. eToro is the ultimate forex broker for novice and established traders.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...