wtorek, 11 marca 2014

No to zaczynamy :) jest skromna wpłata i próbujemy zawalczyć z rekinami tego interesu oraz własnymi słabościami ;)

wpłata i saldo 

Jest wpłata 1000zł, (świata tym nie zawojuje ale potrzebuje jeszcze nieco praktyki ) niedługo pierwsza transakcja może się pojawić, niedługo też opisze pokrótce jak będę spekulował, inwestował ryzykował itp. ale mniej więcej będzie to wyglądać tak jak do tej pory na blogu prezentowałem swoje prognozy w postaci suchych zagrań. Wszelkie porady, pomysły pochwały nagany konstruktywna krytyka mile widziane bo tylko tak można podnosić swoje umiejętności :) aha ta końcówka co na koncie to reszta po ostatnim margin call niestety ;) nadal cięcie strat to mój słaby punkt .... cdn.

2 komentarze:

  1. Dobrze wiem, że mogę rozpętać małą wojnę tym tekstem, ale żyje się tylko raz. Muszę się przyznać, że ogólnie nie lubię większości blogerów. To antypatia w stylu darmowy program do pit versus cała Polska. Niemniej jednak twój tekst może dupy nie urywa ale jest spoczi.

    OdpowiedzUsuń
  2. w wolnym kraju możesz lubieć czy nie lubieć czego chcesz ;) a chciałem tylko napisać że uwielbiam powiedzenie "dupy nie urywa" i dzięki za komentarz :D

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...